Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Aparthotel Vanilla
inne
30-348 Kraków Ul. Bobrzyńskiego 33
Ocena:
9.0 z 5 ocen
Lokalizacja
Vanilla Aparthotel to nowoczesny, ekskluzywnie wyposażony obiekt znajdujący się w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Przystanek tramwajowy/autobusowy znajduje się tuż obok Aparthotelu co pozwala wygodnie i szybko dojechać do dzielnicy Kazimierz oraz Centrum miasta (ok.15 minut środkami komunikacji miejskiej) umożliwiając naszym gościom liczne możliwości zwiedzania. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie nowoczesnego CAMPUSU Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zakrzówka, zabytkowej dzielnicy Kazimierz, Centrum Kongresowego ICE Kraków, a także Centrum Handlowego Bonarka oraz Tesco czynnego 24 h/dobę. Naszym gościom gwarantujemy kameralną atmosferę i życzliwą obsługę. Profesjonalnie przeszkolony personel zadba o najwyższy standard i komfort Państwa wypoczynku.
Zakwaterowanie
Vanilla Aparthotel oddaje do Państwa dyspozycji ekskluzywnie wyposażone apartamenty 30m Classic- typu standard oraz bogato wyposażone apartamenty 60m Modern z klimatyzacją, oddzielną sypialnią, wanną z jacuzzi, zmywarką do naczyń oraz pralką.
Konferencje
Vanilla Aparthotel dysponuje nowoczesną i kompleksowo wyposażoną salą konferencyjną. Nasza oferta obejmuje organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych – m.in. konferencji, prezentacji, szkoleń i spotkań integracyjnych. Ekskluzywne wnętrza luksusowego aparthotelu dodają prestiżu. Nasza sala mieści do 70 osób, możliwe są różne warianty ustawienia krzeseł. Sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt: ekran elektryczny, odtwarzacz DVD, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie, flip charty, automatycznie zasuwane rolety zaciemniające, sterowanie oświetleniem. Sala posiada dostęp do szybkiego przewodowego i bezprzewodowego Internetu. Sala konferencyjna jest połączona z dużym pięknym tarasem widokowym z którego można podziwiać Kraków i okolice. W przerwach spotkań konferencyjnych zapraszamy naszych gości na kawę na świeżym powietrzu. Przerwy kawowe organizowane są w lobby aparthotelu wyłącznie dla uczestników konferencji. Lobby to energetyczne miejsce wieczornych lub popołudniowych spotkań z przyjaciółmi lub spotkań biznesowych. Miła klubowa atmosfera i nowoczesny wystrój uprzyjemni czas spędzony w naszym aparthotelu. Nasz personel oferuje kawę, herbatę oraz słodki deser.
Wypoczynek
W naszym sąsiedztwie znajduję się Centrum Sportu i Rekreacji Cascada. Dla zapewnienia wygody i komfortu naszym gościom na parterze Aparthotelu udostępniony jest pasaż handlowy- Pasaż 33, oferujący oprócz wspaniałej restauracji Oregano także asortyment kosmetyczny, artykuły spożywcze ,upominki i prasę.
Informacje dodatkowe
Na poziomie -1 Pasażu 33 znajduje się parking strzeżony dla gości Aparthotelu Vanilla.
Obiekt jest obiektem dla niepalących!
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Aparthotel Vanilla
Zdjęcie Aparthotel Vanilla
Zdjęcie Aparthotel Vanilla
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51